Bizden Haberler

Panjur Servisi

Panjur Tamiri ve Panjur Servisi

Her gün deyim yerindeyse “tıkır tıkır” çalışan panjurlarınız aniden arızalandı. Daha önce hiçbir sorunu olmayan panjur sisteminizin bir anda arızalanması ile panjur tamircisi ihtiyacı içerisine mi girdiniz? O zaman doğru yerdesiniz.
Panjurlar sık kullanımları neticesinde yıpranmaya ve arızalanmaya müsait sistemlerdir. Uzun yıllar boyunca belki her gün defalarca açılıp kapanan panjurunuzun arızalanması son derece normaldir. Bu durumda tüm Bursa genelinde 7/24 servis hizmeti bulunan firmamıza bir telefon açmanız yeterli olacaktır.

Panjur servisi ve panjur tamiri konularında çalışan firmamız, kepenk arıza, panjur arıza gibi sorunlarınızda size çözüm ortağı olur.+90 (224) 233 33 80

Panjur Tamiri ve Servisi için Teknik Servis Noktalarımız

Çağın Kapı olarak Bursa’da panjur servisi osmangazi, panjur servisi nilüfer, panjur servisi yıldırım, panjur servisi mudanya, panjur servisi gemlik, panjur servisi iznik, panjur servisi orhangazi, panjur servisi inegöl, panjur servisi keles, panjur servisi kestel, panjur servisi gürsu ve bursa’nın daha birçok noktasında panjur servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Top

Comments are closed.

Top