Bizden Haberler

Çağın Grup Sosyal Medyada

Çağın Grup dijital dünyadaki yerini sosyal medyada da aktif yer alarak sağlamlaştırıyor. Facebook, twitter, flickr, google+, youtube gibi sosyal platformlarda yer alarak siz müşterilerine 7/24 hizmet ve destek sunuyor. Çağın Grup Otomatik Kapı Sistemlerini sosyal medyada takip edin, kampanyaları ve fırsatlarımızı kaçırmayın.

Çağın Grup yepyeni yüzüyle dijital dünyada yer alırken, sosyal medyanın kalbinin attığı Facebook’ta yer almayıda unutmadı. Facebook sayfamızı beğenin, fırsatları kaçırmayın.

ÇAĞIN GRUP FACEBOOK SAYFAMIZ

 

Sosyal Medyanın yer aldığı twitter’da tabiki Çağın Grup’ta artık var. Twitter sayfamızı takip edin. Size her zaman en uygun fiyatlarla daima kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

ÇAĞIN GRUP TWITTER SAYFAMIZ

 

Sosyal medyanın görsel arşivi, resimlerinin bulunduğu Flickr dünyasına giriş yapan Çağın Grup, ürünlerini detaylarıyla Flickr sayfasında paylaşıyor. Bizi Flickr’da takip edin.

ÇAĞIN GRUP FLICKR SAYFAMIZ

 

Facebook kadar sosyal medyaya hükmeden Google Plus’ın  gücünü kullanmak için Çağın Grup artık Google+’da. Google+ sayfamızı mutlaka ziyaret edin, bizi takip edin.

ÇAĞIN GRUP GOOGLE+ SAYFAMIZ

 

Ürünlerimizi ve firmamızı tanıttığımız videolarımızı paylaşmak için Youtube’dayız. Youtube sayfamızı ziyaret edin, videolarımızı izleyin.

ÇAĞIN GRUP YOUTUBE SAYFAMIZ

Top

Comments are closed.

Top